Birkaç gündür gündemin önemli konusu haline gelen “horoz” polemiği araştırmalarımız sonucundan çok farklı bir boyut aldı. Popicin isimli ünlü tivitır fenomenini her sabah beş gibi uyandırdığı için hedef gösterilen horoz ve Kaş turizminin üstüste yapılan haberler sonucunda olumsuz etkilenmesi olayın büyümesine yol açmıştı. Popicin’in söylemlerine göre horozu kesmek lazımdı ama buna horoz sahibi yanaşmıyordu. Bugün edindiğimiz bilgiler ise aslında ortada gerçek bir kavga olmadığını ortaya çıkardı.

ŞOK GERÇEK GÜN YÜZÜNE ÇIKTI

Günlerdir yaşanan kavga ortamı sonunda aslında hiç beklenmedik gelişmeler olduğunu öğrendik. Söz konusu horoz ve Popicin’in son günlerde sık sık görüştüğü, hatta aslında horozun sabah 5 te ötme sebebinin Popicin’i uyandırıp yanına çağırmak olduğu, ikilinin başta kavgalı olduğu ama şimdilerde aralarından su sızmadığı öğrenildi. Dahası Popicin’in horoza karşı boş olmadı öncesinde yaptığı  instagram paylaşımları sonrası anlaşıldı.

İkilinin önümüzdeki günlerde birlikte bir basın açıklaması yapması bekleniyor.

Not: Popicin’in yakın çevresinden bir arkadaşının iddiasına göre ise bir gece tekilayı fazla kaçıran Popicin horozun bahçesine girmiş ve horozu zorla öpmeye kalkmış, horoz önce Popicin’i reddetmiş olsa bile sonra çekiciliğine dayanamamış ve aralarındaki aşk böylece başlamış. Bu iddia henüz doğrulanmadığı için sizlere dip not olarak veriyoruz.

 

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir