Her sabah 5 te ötmeye başlayarak Popicin’i uyandıran ve agresifleştiren horoz haberi sonrası tüm dünyadan Kaş turizmcilerine  baskı uygulayıp, kurban bayramı da fırsat bilinerek söz konusu horozu ortadan kaldırmaları sağlanmak istenmiş ama Kaş turizm işletmecileri horozlarına sahip çıkıp Popicin’i ötekileştirmiş, örselemiş ve bu sebepten ciddi bir gerginlik olmuştu( Bir an cümle bitmeyecek sandım:D ).

Olayın sosyal medyaya yansıması sonrası değişik ülkelerden çok sayıda basın mensubu olayı yerinde incelemek amacıyla Popicin’in kaldığı otel çevresine konuçlandılar. Kaş turizmcileri ise ikiye bölünmüş durumda. Bir kesim horozda birr kabahat olmadığını, Popicin’in takipçilerinin şımartmasıyla ilgi çekme amaçlı şikayetçi olduğunu belirtirken bir kısım turizmci bu sebepten önümüzdeki yıl ciddi bir turist kaybı yaşayacaklarını, bu olayın Kaş’ın ismini çok kötü lekeleyeceğini, bu yüzden Popicin’e premses gibi davranıp mutlu etmenin mantıklı olacağını savunuyor.

Dışarıda bunlar olurken Popicin ise durumdan habersiz kıçını devirip uyuduğu iddia edildi. Şimdi ise kafalarda tek bir soru var ; horoz bu sabah 5 te yine ötüp Popicin’e tvit attıracak mı ?

 

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir