Elif her şeyin başlangıcıdır, alfabenin başı, bir anlamda ifade edilen her şeyin başladığı çizgidir. Elif  sadedir, diktir, basit görünür ama aslında o sade dik duruşunda gören için çok şey gizlidir. Elif gördüm geçen yıllar içinde, aynı Elif’ti, dik duruyordu, sadeydi, güzeldi ve henüz tomurcuktu, okulundan yeni mezun, önüne emin, aynı zamanda umutlu bakan güzel bir Elif. Seyrinde kaldım uzaktan, ara ara yazdım hakkında, sesi hakkında, söylediği türkülere nasıl can ve heyecan verdiği hakkında. O tomurcuk zaman içinde açtı, Elif’ti, daha da Elif  oldu, tarzı renklendi, sesi renklendi, yaptığı her iş bir öncekinden daha güzel oldu. Elif Buse Doğan yeni bir albüm çıkardı..

Elif Buse’nin yeni albümü “Elif Zamanı” çıktı. Elif için geçmişte çok kez yazdım, ve iyi ki yazmışım. Geçen zaman içinde müziğinin güzelleşmesini, her yaptığı işte kaliteyi artırmasını seyretmek, buna şahit olmak hoş.

Uzun zamandır aktif etmediğim iTunes satın almaları aktif etme sebebim oldu. Albümü dinledim, keyif aldım. Albüm tam olarak anlatamadığım şekilde kalite kokuyor. Aynı Elif gibi, aslında gösterişsiz sade ama bir o kadar kendi içinde renkli, keyifli ve duygulu. Elif, adına yakışır bir albüm çıkardı, duyduk duymadık demeyin, alın indirin bir şeyler yapın ama mutlaka dinleyin…

Şuradan albüm sahibi olmak mümkün : Esen Shop

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir