Evet o benim. Kalkıştan hemen sonrası kendi sahasını korumaya çalışan ve büyük ihtimalle yavruları olduğu için agrefilik yapan kartal ile bağırarak muhattap olan kişiyim. Olay değişik bir olay bu yüzden çok ilgi gördü, hemen hemen tüm haber sitelerinde paylaşıldı, ulusal kanalların ana haber bültenlerinde dramatize bir şekilde verildi. Elbette sosyal medya olaya duyarsız kalmadı ve yoğun bir etkileşim ile çok sayıda paylaşımlar falan yapıldı. Gündemin iç kararttığı bir dönemde insanların videomu kahkahalar atarak izlediğini takip ediyor olmak çok mutlu ediciydi. Ayarını kaçıran az sayıda kişi haricinde yapılan yorumları okumak beni çok eğlendirdi. Özellikle sözlüklerde girilen entryler sonrası kafamda deli sorular oluşmadı da değil hani. Mesela kartala bağırış şeklim hemen hemen herkesçe sevilmekle birlikte garipsenmiş. Yani sonuçta kartal kaçırmak için nasıl bağrılır  bilmediğimden mütevvellit öyle bağırdım. Köpek olsa hoşt derdim sanırım veya kedi olsa pişt falan ama kartal lan bu ve tepemdeki paraşütü parçalamaya çalışıyor laaayn falan değilde ne deseydim ((:

Yine kartala hiç küfür etmemiş oluşum dikkat çekmiş. Doğrudur, inip paraşütteki delikleri görene kadar sakindim ama paraşütün iki yerden yırtıldığını gördüğümde çok renkli küfürler ettiğimide bilin isterim. Son virajda “la oğlum bi git la” şeklinde fırça kayıyor olmam ise zaten indiğim halde hala tepemde olmasına olan ufaktan bir sinirlenme durumudur. Eğlendik mi ? Eğlendik. Gerisi teferruat (:

Sonuç olarak ilgi görmek mutlu eden, şımartan bir durum, eğlendim yalan yok. Boru mu kartalın saldırdığı paraşütçüyüm yani. Hem de  CNN e göre “genç paraşütçü” yüm .p

Özgür Çiçek

https://www.facebook.com/ozgurCicek250

https://twitter.com/ozgur_ve_cicek

https://www.instagram.com/ozgur__cicek/

 

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir