Tuba için uzun yıllar önce “dünyanın en özel güzeli” demiştim. Yıllar geçti ama Tuba bu sıfatı hala sonuna kadar hak ediyor. O hala “dünyanın en özel güzeli”.

Ve benim dikkatimi çeken Tuba’nın yer aldığı çoğu projede O’nu ısrarla ağlatıyor olmalı. Yani tamam Tuba yine ağlarken güzel olan , hatta şaşırtıcı derece güzel olan bir kadın ama insan kıyamaz yahu ! Oynadığı rol gereği elbette ağlama sahneleri olacaktır ama bence senarist – yönetmen tayfası ekstradan bu kızı ağlatıyorlar. Bu anlamda hepsini protesto ediyorum , kınıyorum. Valla yani şaka falan değil bildiğiniz sinir oluyorum. Ve biliyorum ki sayılamayacak kadar büyük bir kitle o ağlarken derin bir ruh çöküntüsüne maruz kalıyor. Rol gereği bile olsa Tuba’yı ağlatmayın !

Kara Para Aşk ise Tuba’nın yer aldığı projeler içerisinde Çemberimde Gül Oya’dan sonra ilk defa bölüm kaçırmadığım dizisi oldu. Diğer projelerini yakından takip ediyor olsam bile bu pek eş zamanlı olmazdı. Kara Para Aşk 6. bölümü de dahil olmak üzere henüz homojenik kalitesini koruyor. Senaryo ufak tefek pürüzler dışında bozulmadı. Umarım böyle devam eder.

Engin Akyürek’ten bahsetmeden de geçmek ayıp olur çünkü yıllardır Tuba ve Engin fanlarının ciddi anlamda bu ikiliyi neden bir arada görmeyi istediklerinin ispatı gibi oldu bu proje. Engin Tuba ile tencere kapak misali örttüler birbirlerini. Engin’inde zaten kalite kokan oyunculuğunda önemli bir aşama kaydettiğini söyleyebilirim.

Kara Para Aşk bir önceki yazdığım yazıda belirttiğim üzere Türk televizyon tarihinde unutulmayacak dizilerden biri olacağa benziyor ama Tuba’yı biraz daha az ağlatmaları temennimizdir !

Özgür Çiçek

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir